Вхід Реєстрація

Ігровий автомат Genie Wild – ваблять східні багатства

Грати на Гроші

Якщо ви знаходите якесь зачарування в країнах сходу і полонені їх атмосферою, спробуйте ігровий автомат Genie Wild. Цей слот від компанії Мікрогеймінг нагадає про улюблену казку про Алладіна і його вірного джина. Ви потрапите в віртуальний намет, де і відбуватимуться всі азартні чудеса.

Гра в ігрові автомати Вулкан задовольніть тягу до виграшів. Для цього розробники використовували всі можливості і наповнили симулятори вигідними опціями. Вас чекають спеціальні символи, лояльні правила складання комбінацій і справжня щедрість сходу в питаннях політики виплат.

Функціонал спеціальних картинок онлайн слота

Онлайн слот Дика Джині покаже, які вигоди вас чекають для досягнення всіх азартних цілей. Розробники впровадили Вайлд і Розкид, які допоможуть отримувати максимум. Вони виконані у вигляді милої дівчини і чарівної лампи. Їх функції полягають в наступному:

  • заміна інших картинок;
  • множенні поточної ставки;
  • запуску фріспінів.

Особливо варто виділити Розкид – ці елементи в кількості трьох штук запустять десять фріспінів. Під час обертань ви не вносите регулярний платіж і просто насолоджуєтеся отриманими виграшами.

Після знайомства з усіма можливостями слота вам захочеться отримувати максимум вигоди. Клуб Вулкан 24 з виведенням грошей допоможе це зробити без ризиків і практично моментально.

Мобільна версія Казино Вулкан Ігрові автомати онлайн на Офіційному сайті © 2017 | 18+