Вхід Реєстрація

Ігровий автомат Golden Tour – азартний гольф

Грати на Гроші

Вибирайте ігрові автомати Вулкан і грати буде не тільки весело, але і прибутково. Фахівці підбирають максимально вигідні симулятори від перевірених розробників, щоб задовольнити азартні потреби своїх гостей. Одним з яскравих прикладів став ігровий автомат Golden Tour від компанії Плейтек.

Завдання автомата – перенести вас на віртуальне поле для гольфу і навчити основам цієї гри. У реальному житті такий вид спорту доступний не кожному через його вартость. А в залах клубу ви не тільки зможете вдосталь махати ключкою, але і отримати при цьому додаткові вигоди у вигляді довгоочікуваних кредитів.

Функції Вайлда і Скаттера онлайн слота

Онлайн слот Золотий Тур стане улюбленцем азартної публіки. А все за рахунок грамотно підібраного прибуткового функіцонала. Основну роль в ньому виконують Вайлд і Скаттер. Диким стали салатові м’ячики для гольфу, а роль розкид довірена відразу трьом картинкам:

  • кролику;
  • качці;
  • щуці.

Клуб Вулкан 24 з виведенням грошей – це відмінна можливість наповнити свій гаманець. Особливо, з таким приголомшливим переліком призових опцій. Варто відзначити, що при випаданні трьох розкид в будь-якому місці поля вас чекає щедра бонусна гра. Потрібно вибирати ключки для гольфу та отримувати за них бонуси. В сумі такий набір функцій гарантує приголомшливий відіграш в розмірі 97,71%.

Мобільна версія Казино Вулкан Ігрові автомати онлайн на Офіційному сайті © 2017 | 18+