Вхід Реєстрація

Ігровий автомат Love Bugs – романтика закрутить голову

Грати на Гроші

Ви думаєте, що любовні перипетії існують тільки в людському світі? Запускайте в клубі Вулкан ігрові автомати онлайн, і вони доведуть протилежне. Ігровий автомат Love Bugs від компанії Мікрогеймінг перенесе в країну жуків і покаже найцікавіше – романтичні відносини між комахами. Така нестандартна задумка в стилі розробника – хлопці давно довели, що вміють нестандартно дивитися на сюжети своїх слотів. Також їх відмітною рисою стало вигідне наповнення робіт. Тому налаштуйтеся на великі перемоги, а допомагати в цьому будуть спеціальні символи, множники і щедрі виплати.

Можливості символів Wild і Scatter онлайн слота

Клуб Вулкан 24 з виведенням грошей – можливість реалізувати азартні прагнення і для новачків, і для досвідчених геймерів. Допоможуть в цьому грамотно продумані призові опції, якими багатий онлайн слот Кохання Жуків. Для цього в них додали Дикий у вигляді жуків-закоханих і Розкид – серце зі стрілою. Ці картинки порадують наступними можливостями:

  • заміна відсутніх картинок;
  • множення поточної ставки;
  • бонусної грою;
  • фріспінами;
  • множниками під час призового раунду.

Варто детальніше розповісти про силу азартного серця. Якщо ви його побачите на першому та п’ятому диску одночасно, вас чекає прибутковий рівень. Стати свідком романтичної подорожі двох жуків і отримуйте круті бонуси.

Мобільна версія Казино Вулкан Ігрові автомати онлайн на Офіційному сайті © 2017 | 18+