Вхід Реєстрація

Онлайн слот Roman Riches – азартна історія

Грати на Гроші

Компанія Мікрогеймінг давно завоювала азартний ринок за рахунок своїх якісних робіт, наповнених вигідними фішками. Але на цей раз хлопці вирішили приділити увагу класиці і згадати ази. Демо слоти Roman Riches поповнили портфоліо розробника і порадують цінителів традиційних ігор. Тематика забирає в часи розквіту Римської імперії і покаже велич його правителів. Запускайте диски симулятора в онлайн дзеркалі Вулкан клубу і дістанете легендарні завойовані багатства.

Сюжет і символіка азартних ігор

Оформлення та елементи азартних ігор Скарби Риму максимально відповідають задумом. На задньому фоні ви побачите статуї героїв римської імперії, їх чудові щити, а також стопки золотих монет. Також зображення воїна буде зустрічатися і на дисках під час спінів. Решта картинок повноцінно відповідають уявленням про класичних ігри: сімки і bar’и.

Якщо ви захочете в клубі Вулкан Делюкс грати на гроші, то попередньо вивчіть правила складання комбінацій. Для цього передбачено п’ять призових смужок. Всі картинки оплачуються тільки за умови трьох однакових. Винятки становлять bar’и, які можуть приземлятися в будь-якому поєднанні – вони бувають одинарні, подвійні і потрійні. Найвигіднішим ланцюжком стане той, що з зображеннями римлянина. Причому, сума за нього буде залежати від того, на який смужці вона виявилася.

Мобільна версія Казино Вулкан Ігрові автомати онлайн на Офіційному сайті © 2017 | 18+